Стягнуто страхове відшкодування у сумі 17 903,84 грн + судові витрати. Страхова компанія ПАТ “СК “Саламандра”.

Категорія справи: Цивільні справи, стягнення страхового відшкодування за ДТП

Сторона у справі: Представник позивача

Мета: Стягнення страхового відшкодування матеріальних збитків, отриманих внаслідок ДТП. Страхова компанія – ПАТ “СК “Саламандра”.

Суд: Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська

Номера справи: 932/6689/21

Фабула справи:

До Адвокатського Бюро “Добринь” звернувся клієнт із питанням стягнення страхового відшкодування отриманої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Страхова компанія безпідставно відмовила у виплаті страхового відшкодування у сумі 17 903,79 грн. Через 90 днів клієнт був змушений звернутися до незалежної експертизи з метою проведення незалежної оцінки вартості пошкодження автомобіля.

Вжиті заходи: Адвокатами подано цивільний позов щодо стягнення страхового відшкодування зі страхової компанії ПАТ “СК “Саламандра” у сумі 17 903,79 грн. У зв’язку з простроченням виконання зобов’язань на цю суму адвокатами нараховано штрафні санкції у вигляді 3% річних за використання коштів у сумі 409,80 грн., пеню за несвоєчасне виконання зобов’язань у розмірі 80,15 грн. Також адвокатами заявлено позовні вимоги щодо стягнення 3 000,00 грн. – витрат на проведення експертизи щодо визначення вартості пошкодження автомобіля, а також витрат на юридичну допомогу в сумі 5 000,00 грн. + судовий збір у розмірі 908,00 грн.

Прийняті судові рішення: 

Судом першої інстанції позовні вимоги задоволені у повному обсязі, стягнуто зі страхової компанії ПАТ “СК “Саламандра” кошти на загальну суму 27 301,74 грн.

Страхова компанія погодилася з рішенням суду, виконала його повному обсязі. 

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням