Відгуки

  Уляна
  Уляна
  м. Дніпро
  Визначення місця проживання дитини 24.03.2024
  Співпрацію дуже задоволена, дуже швидке та оперативне ведення справи. Дуже добре ознайомлюють із можливими способами вирішення проблеми, однозначно рекомендую до співпраці)
  АБ «Добринь"
  Уляно, дякую за Ваш відгук. Були раді Вам допомогти
  Ілона
  Ілона
  м. Дніпро
  Консультація з аліментів 08.03.2024
  Адекватні відповіді, що відповіли на всі питання, очевидно великий досвід практичної роботи з питань сімейного права. мені все сподобалося!
  Денис
  Денис
  г. Днепр
  Стягнули збитки при ДТП у сумі 327 546 тис грн 02.03.2024
  Ярослав Олексійович є адвокатом найвищої кваліфікації уважно вник у нашу проблему у справі про стягнення збитків при ДТП і всіма силами допомагав вирішити її. Вкрай професійне ставлення до своєї роботи відчувається не просто бажання отримати гроші та відхилити реальне бажання адвоката допомогти нам у вирішенні нашої проблеми. Величезне вам спасибі!
  АБ «Добринь"
  Денис, Дякуємо за Ваш відгук.
  Володимир
  Володимир
  Закрили виконавче провадження 26.02.2024
  Звернувся з приводу Виконавчого провадження, дуже відмінний адвокат, всім раджу, допомогли дуже швидко, якісно та ефективно, дуже задоволений результатом
  АБ «Добринь"
  Володимире, дякуємо за Ваш відгук. Раді були Вам допомогти
  Юлія
  Юлія
  Розірвання шлюбу та поділ майна подружжя 13.02.2024
  Рекомендую адвокатське бюро "Добринь". Адвокат дуже грамотно і чітко представляв мої інтереси в судових засіданнях та супроводжував, підтримував під час слухань. Справи про розподіл майна та розірвання шлюбу. Завдяки йому вдалося виграти судові засідання. Велике йому Дякую! Раджу звертатися до нього, він все розповість і проконсультує. Завжди на зв'язку.
  Антон
  Антон
  м. Дніпро
  Закрили справу за ст. 130 КУпАП + скасували ст. 122 КупАП 31.01.2024
  Поліція склала протокол ст. 130 КУпАП + постанову за ч. 3 ст. 122 КУпАП нібито за те, що я не надав перевагу у русі спецтранспорту. Адвокат грамотно та комплексно здійснив супровід судового процесу за ст. 130 КУпАП, оскаржив у суді постанову за ст. 122 КУпАП, внаслідок чого справу вдалося виграти, водійське посвідчення повернути + не сплачувати штраф. Загалом роботою задоволений. Рекомендую
  АБ «Добринь"
  Антон, дякуємо за Ваш відзив
  Катя
  Катя
  м. Дніпро
  Розірвання шлюбу з іноземцем 29.01.2024
  Дякую за грамотну консультацію. Я отримала дуже зрозумілу, докладну та кваліфіковану допомогу у моїй нелегкій справі про розірвання шлюбу з громадянином Італії.
  Андрей
  Андрей
  м. Днiпро
  Скасований вирок за ч. 4 ст. 185 КК 01.01.2024
  Винесли вирок за ч. 4 ст. 185 КК, 5 років та 1 місяць позбавлення волі. Звернувся до адвоката (іншого) – подали апеляцію. Адвокат просив скоротити термін до 4 років. Більше на зв'язок не виходив. Був змушений шукати нового адвоката, звернувся до Ярослава Олексійовича. Після ознайомлення з поданою апеляцією Ярослав Олексійович виявив, що підстав для задоволення поданої апеляції немає і швидше за все її не задовольнять. Ознайомившись із доказами - зрозумів, що звинувачення не обґрунтоване в цілому, знайшов грубі порушення допущені судом, у результаті вирок скасували повністю, призначили новий розгляд справи. Тепер я під надійним захистом під час нового розгляду. Виявляється від грамотного адвоката багато що залежить
  АБ «Добринь"
  Андрію, дякую за Ваш відгук. Працюємо на Ваш захист далі