Досягнемо компенсації матеріальних збитків та моральної шкоди постраждалим у ДТП
зі страхової компанії або з винуватця ДТП
- без передоплати та ризиків
- повний супровід юриста на всіх етапах
- оплата за фактом отримання компенсації
Збережіть свій час
Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.
Постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди?
Дізнайтеся хто і в яких розмірах має компенсувати моральну шкоду та матеріальну шкоду
Шкода, заподіяна здоров'ю потерпілого
- Шкода, пов'язана з лікуванням потерпілого
- Шкода, пов'язана з тимчасовою втратою працездатності постраждалим
- Шкода, пов'язана зі стійкою втратою працездатності постраждалим


Шкода, пов'язана зі смертю потерпілого
- Моральна шкода пов'язана зі смертю потерпілого
- Витрати на поховання та на спорудження надгробної пам'ятки
- Шкода, пов'язана з втратою годувальника
Шкода, заподіяна майну
- Шкода, пов'язана з пошкодженням транспортного засобу
- Шкода, пов'язана з фізичним знищенням транспортного засобу
- Шкода, пов'язана з пошкодженням або фізичним знищенням дороги, дорожніх споруд та інших матеріальних цінностей

Який розмір виплат ви зможете отримати?
Страхова компанія (або МТСБУ) виплачує моральну шкоду, матеріальні збитки заподіяні життям і здоров'ю потерпілого в наступних лімітах
У зв'язку з тимчасовою втратою працездатності
Потерпілим відшкодовуються неотримані прибутки. Доходи потерпілого оцінюються в таких розмірах:
- для працюючої особи – неотримана середня заробітна плата
- для особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, - неотримані доходи, які обчислюються як різниця між доходом за попередній календарний рік та доходом, отриманим у тому календарному році, коли особа була тимчасово непрацездатною
- для непрацюючої повнолітньої особи - допомога у розмірі не менше мінімальної заробітної плати


Мінімальний розмір страхового відшкодування
Мінімальний розмір регламентної виплати за шкоду, пов'язану зі стійкою втратою працездатності постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, становить:
- у разі встановлення I групи інвалідності – 36 мін з/п
- у разі встановлення ІІ групи інвалідності - 18 мін з/п
- у разі встановлення ІІІ групи інвалідності - 12 мін з/п
- у разі визнання неповнолітньої (малолітньої) особи дитиною з інвалідністю - 18 мін з/п
У зв'язку з лікуванням потерпілого
Відшкодовуються обґрунтовані витрати, пов'язані з доставкою, розміщенням, змістом, діагностикою, лікуванням, протезуванням та реабілітацією потерпілого у відповідній установі охорони здоров'я, медичним доглядом, лікуванням у домашніх умовах та придбанням лікарських засобів.
- Мінімальний розмір страхового відшкодування за шкоду, пов'язану з лікуванням потерпілого, становить 1/30 розміру мінімальної заробітної плати за кожен день лікування, підтверджений відповідною установою охорони здоров'я, але не більше 120 днів.


Шкода, пов'язана зі смертю потерпілого:
У разі смерті потерпілого право на відшкодування шкоди мають непрацездатні особи, які перебували на його утриманні або мали до дня його смерті право на отримання від нього утримання, а також дитина потерпілого, яка народилася після його смерті:
Шкода відшкодовується:
- дитині - до досягнення нею вісімнадцяти років (учня, студента - до закінчення навчання, але не більше ніж до досягнення нею двадцяти трьох років)
- чоловікові, дружині, батькам (усиновлювачам), які досягли пенсійного віку, встановленого законом, - довічно
- особам з інвалідністю - на строк їхньої інвалідності
- одному з батьків (усиновлювачів) або дружину або іншому члену сім'ї незалежно від віку та працездатності, якщо вони не працюють та здійснюють догляд за: дітьми, братами, сестрами, онуками померлого, - до досягнення ними чотирнадцяти років
- іншим непрацездатним особам, які перебували на утриманні потерпілого, - протягом п'яти років після його смерті.
Страховик (МТСБУ) здійснює відшкодування особі, яка здійснила витрати на поховання та на спорудження надгробної пам'ятки. Загальний розмір такого відшкодування щодо одного померлого не може перевищувати 12 мінімальних заробітних плат.
Страхова компанія (або МТСБУ) виплачує матеріальні збитки, заподіяні ДТП у таких випадках

Якщо його ремонт технічно неможливий або економічно необґрунтований. Ремонт вважається економічно необґрунтованим, якщо передбачені згідно з аварійним сертифікатом (рапортом), звітом (актом) або висновком про оцінку, виконаним аварійним комісаром, оцінювачем чи експертом відповідно до законодавства, витрати на відновлювальний ремонт транспортного засобу перевищують вартість транспортного засобу до ДТП.
Якщо транспортний засіб вважається знищеним, його власнику відшкодовується різниця між вартістю транспортного засобу до та після дорожньо-транспортної пригоди, а також витрати на евакуацію транспортного засобу з місця дорожньо-транспортної пригоди.
У всіх інших випадках, або коли загальна сума страхового відшкодування перевищує ліміт відповідальності страхової компанії, матеріальні збитки та моральна шкода відшкодовується винуватцем ДТП.
Адвокати Адвокатського Бюро "Добринь" беруть на себе повний супровід постраждалих у ДТП
Ведуть переговори з винуватцем та страховою компанією, домагаються справедливого відшкодування матеріальних збитків та моральної шкоди.
І найголовніше оплата послуг здійснюється за фактом отримання страхового відшкодування. Замовте прорахунок страхового відшкодування саме у вашому випадку
10 років
досвіду в адвокатурі
92%
успішних судових процесів
100
закритих проваджень
10 млн.
гривень сума відшкодованої шкоди
Безпечна схема роботи з автоюристом з ДТП
У договорі чітко прописані наші обов'язки – тому Ви завжди знаєте, що вправі від нас вимагати
Залишіть контакти та домовтеся про зустріч
Консультація в офісі, складання правової позиції
Підпишіть договір про надання послуг
Забудьте про проблему та довіртеся професіоналам
Відшкодування збитків при ДТП з винуватця
- матеріальні збитки, завдані майну потерпілого (витрати на ремонт або збитки у зв'язку зі знищенням транспортного засобу та/або іншого майна потерпілого);
- шкоду життю та здоров'ю (витрати на лікування, збитки, пов'язані з тимчасовою непрацездатністю та стійкою непрацездатністю потерпілого);
- моральна шкода
- витрати на оплату послуг адвоката, евакуатора, оплату незалежної експертизи тощо
Стягнення матеріальних збитків зі страхової компанії
З метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну потерпілих унаслідок ДТП та захисту майнових інтересів страхувальників здійснюється обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності.Для отримання страхової виплати потерпілий має вчинити такі дії:
- не пізніше 3 робочих днів з моменту скоєння ДТП надати до страхової компанії повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що подається за встановленою законом формою;
- необхідно зберігати пошкоджене внаслідок ДТП майно у тому вигляді, в якому воно знаходилося після дорожньо-транспортної пригоди доти, доки уповноважений страховою компанією представник не огляне транспортний засіб. Якщо після закінчення 10-денного терміну представник страхової компанії не прибув до місця знаходження пошкодженого майна (не з вини потерпілого), потерпілий звільняється з обов'язку зберігати таке майно, може проводити незалежну експертизу та її ремонт;
- протягом 30 днів з моменту скоєння ДТП до страхової компанії необхідно подати заяву про страхове відшкодування, виплата якої проводиться страховою компанією протягом 90 днів.
Поширені причини, через які страхова компанія відмовляє у виплаті страхового відшкодування:
- пропуск 3-денного терміну для звернення до страхової з повідомленням про ДТП;
- відсутність у винної у ДТП сторони страхового поліса;
- не згоду страхової компанії з розміром збитків, визначеним незалежним експертом;
- залишення винної сторони місця ДТП тощо.
В случае отказа страховой компании от выплаты страхового возмещения или же не согласия с размером ущерба, который определила страховая, потерпевшая сторона может обратиться с иском для рассмотрения данного спора в судебном порядке. Для підготовки позовної заяви до страхової компанії варто звернутися до адвоката, який завдяки знанням, кваліфікації та досвіду, враховуючи специфіку даної категорії суперечок, зможе захистити інтереси потерпілої сторони та досягти задоволення позовних вимог.