fbpx

Борги мають повертатися

Юридичні послуги зі стягнення заборгованості у судовому порядку. Працюємо по всій Україні


 • підготовка та подання документів
 • розрахунок пені, 3% річних, індексу інфляції
 • повний супровід судового процесу
 • компенсація витрат на юридичні послуги
 • супровід виконавчого провадження

Збережіть свій час

Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд і які перспективи.

Повний юридичний супровід на всіх етапах стягнення заборгованості

Досудове стягнення заборгованості

 • ведення переговорів із боржником
 • здійснення перевірок боржника по відкритим базам
 • складання та подання претензії
 • погодження графіка погашення заборгованості

Стягнення заборгованості у судовому порядку

 • складання та подання документів до суду
 • розрахунок штрафних санкцій: пені, 3%, інфляції
 • повний супровід судового провадження
 • супровід виконавчого провадження

Супровід процедури банкрутства боржника

 • ініціювання процедури банкрутства боржника
 • повний супровід судового процесу
 • участь у реалізації майна боржника

Якщо Ваш випадок є в цьому списку – будьте впевнені, ми вирішимо проблему з максимальною вигодою для Вас.

У вас є інша проблема?

Запишіться на консультацію. Наші адвокати вивчать конкретно Вашу ситуацію, дадуть правову оцінку, розроблять план вирішення проблеми.

Отримати консультацію

10 років

досвіду в адвокатурі

92%

успішних судових процесів

300

успішних кейсів для стягнення заборгованості

100 млн.

гривень сума поверненої заборгованості

Безпечна схема роботи

У договорі чітко прописані наші обов'язки – тому Ви завжди знаєте, що вправі від нас вимагати

Залишіть контакти та домовтеся про зустріч

Консультація в офісі, складання правової позиції

Підпишіть договір про надання послуг

Забудьте про проблему та довіртеся професіоналам

Витрати на юридичний супровід процедури стягнення заборгованості повністю компенсуються боржником за рішенням суду Дізнатись докладніше

P.S. Чи сумніваєтеся, чи потрібен Вам адвокат?

Так, можна змиритися із боргом… Прийняти це як факт і жити далі.

Але у Вас є РЕАЛЬНИЙ шанс досягти справедливості та відстояти свої права! Тим більше, це зовсім не фантастика - наші адвокати вже втілили цю мрію для сотень клієнтів...

Зробіть перший крок – домовтеся про зустріч, опишіть суть справи та дізнайтесь про свої шанси. Ми чекаємо вас.

Отримати консультацію

Стягнення заборгованості

Стягнення боргів у світі є актуальною проблемою. Ця процедура включає судовий процес і виконання рішення суду. Якщо ж вашим опонентом є юридична особа – ситуація посилюється. Що потрібно знати, коли і до кого звертатися – у статті нижче.

Необхідні документи для стягнення боргу

Насамперед, необхідна наявність договору, що доводить надання послуг, або документів, що підтвердять зарахування коштів, навіть листування між вами та опонентом буде важливим доказом у суді. Це покаже, що ви мали ділові відносини, під час яких одна із сторін не виконала своїх зобов'язань.

Стягнення дебіторську заборгованість вимагає документального підтвердження невиконання договору під час співробітництва. Найчастіше для справи достатньо і первинної документації, а саме: довідка, накладна, акт виконаних робіт, касовий ордер.

Юридичні способи стягнення заборгованості

Стягнення заборгованості потребує звернення до суду. Існує два способи: судовий наказ та позовне провадження. Перший варіант виноситься суддею згідно з заявою кредитора про стягнення, у рамках другого варіанта заявляються самостійні вимоги у формі позовної заяви, згідно з господарським процесуальним кодексом.

У господарському провадженні судовий наказ може бути виданий:

судовий наказ може бути виданий лише за вимогами про стягнення грошової заборгованості за договором, укладеним у письмовій (у тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (227 000 грн.)

право вибору звернення до суду в наказному чи скороченому порядку залишається за стягувачем

У цивільному провадженні судовий наказ може бути виданий:

 • на вимогу про стягнення нарахованої, але не виплаченої працівникові суми заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку;
 • на вимогу про компенсацію витрат на проведення розшуку відповідача, боржника, дитини чи транспортних засобів боржника
 • на вимогу про стягнення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних, нарахованих заявником у сумі заборгованості;
 • на вимогу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оскарженням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших зацікавлених осіб;
 • на вимогу про стягнення аліментів на дитину у твердій грошовій сумі у розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оскарженням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших заінтересованих осіб;
 • на вимогу до юридичної особи або фізичної особи - підприємця про стягнення заборгованості за договором (іншим, ніж про надання житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення), укладеним у письмовій (у тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує сто розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

В інших випадках заборгованість стягується в позовному провадженні

Претензія є початковою точкою у судовому етапі та документальним підтвердженням спроби врегулювання спору без залучення суду. Для прийняття рішення на вашу користь необхідно скласти позовну заяву згідно з усіма нормами, викласти всі обставини, суть спору та багато інших нюансів. Такими справами повинен займатися адвокат зі стягнення боргів, який розуміється на всіх нюансах і максимально наблизить вас до позитивного результату справи.

Після позитивного рішення суду ви матимете на руках виконавчий документ. Подальші дії залежатимуть від самого боржника та його можливостей. Опонент може самостійно сплатити зазначену суму, ви можете списати гроші з його банківського рахунку, звернутися до судових приставів або подати заяву про банкрутство. Якщо ж ці варіанти стягнення не принесли результату, то варто звернути увагу на наявність кредиторської заборгованості, оскільки з'явиться загроза переслідування від правоохоронних органів, і це буде добрим стимулом все ж таки знайти можливість виплатити заборгованість. Адвокат по боргами може допомогти вам і з цим варіантом результату подій.

Останнім етапом у процесі повернення боргу є примусове виконання ухваленого рішення. Тут дуже важлива взаємодія з органами державної служби та контроль за виконанням рішення. Для того, щоб стягнути всі витрати на судовий процес та юридичну допомогу з сторони, що програла, необхідно подати заяву, в якій ви вказуєте необхідну суму для виплат, а також додати документи, які будуть підтвердженням витрат. Послуги юриста зі стягнення боргу нададуть можливість повністю стягнути борг та заощадити час. А компанія "Добринь" забезпечить вам професіонала своєї справи.

Професійна допомога

В Адвокатському Бюро «Добринь» працюють співробітники, які мають великий досвід у різних сферах права, а також відповідально підходять до виконання роботи, що є гарантом успішного результату судового розгляду. На сайті ви маєте можливість ознайомитися з виграними справами та отримати консультацію у найкоротші рядки, вказавши номер телефону та суть того, що вас цікавить.

Історії успіху