Отримано страхове відшкодування та моральну шкоду у сумі 282 410,43 грн. Страхова компанія ПрАТ «Європейський Страховий Альянс»

Категорія справи: Цивільні справи, стягнення страхового відшкодування, стягнення моральної шкоди при ДТП

Сторона у справі: представник позивачів

Мета: Стягнення страхового відшкодування, моральної шкоди заподіяної внаслідок ДТП

Суд: Хортицький районний суд м. Запоріжжя

Номер справи: 337/2761/21

Фабула справи: До Адвокатського Бюро «Добринь» звернувся клієнт із питанням стягнення страхового відшкодування заподіяної внаслідок ДТП, а також отримання моральної шкоди з підприємства, співробітником якого завдано такої шкоди.

Вжиті заходи: Після безуспішного листування з відповідачами адвокатами з дтп прийнято рішення звернутися до суду з позовом про стягнення страхового відшкодування до страхової компанії ПрАТ «Європейський Страховий Альянс», а також з позовними вимогами до підприємства про стягнення моральної шкоди, пов’язаної зі смертю. Після прийняття позову та відкриття провадження страхова компанія та підприємство все ж таки погодилася добровільно виплатити страхове відшкодування та моральну шкоду підписавши мирову угоду, за якою:

  • страхова компанія ПрАТ «Європейський Страховий Альянс» визнала позовні вимоги та добровільно виплатила 116 730,43 грн страхового відшкодування;
  • Підприємство визнало позовні вимоги та добровільно виплатило моральну шкоду пов’язану зі смертю у розмірі 165 680,00 грн.

Ухвалені судові рішення:

У зв’язку з визнанням позовних вимог страховою компанією та підприємством судом затверджено мирову угоду, провадження у справі закрито.

З рішенням суду можна ознайомитися за посиланням