Цивільне право
Відгуки: Цивільне право

  Уляна
  Уляна
  м. Дніпро
  Визначення місця проживання дитини 24.03.2024
  Співпрацію дуже задоволена, дуже швидке та оперативне ведення справи. Дуже добре ознайомлюють із можливими способами вирішення проблеми, однозначно рекомендую до співпраці)
  АБ «Добринь"
  Уляно, дякую за Ваш відгук. Були раді Вам допомогти
  Ілона
  Ілона
  м. Дніпро
  Консультація з аліментів 08.03.2024
  Адекватні відповіді, що відповіли на всі питання, очевидно великий досвід практичної роботи з питань сімейного права. мені все сподобалося!
  Денис
  Денис
  г. Днепр
  Стягнули збитки при ДТП у сумі 327 546 тис грн 02.03.2024
  Ярослав Олексійович є адвокатом найвищої кваліфікації уважно вник у нашу проблему у справі про стягнення збитків при ДТП і всіма силами допомагав вирішити її. Вкрай професійне ставлення до своєї роботи відчувається не просто бажання отримати гроші та відхилити реальне бажання адвоката допомогти нам у вирішенні нашої проблеми. Величезне вам спасибі!
  АБ «Добринь"
  Денис, Дякуємо за Ваш відгук.
  Володимир
  Володимир
  Закрили виконавче провадження 26.02.2024
  Звернувся з приводу Виконавчого провадження, дуже відмінний адвокат, всім раджу, допомогли дуже швидко, якісно та ефективно, дуже задоволений результатом
  АБ «Добринь"
  Володимире, дякуємо за Ваш відгук. Раді були Вам допомогти
  Юлія
  Юлія
  Розірвання шлюбу та поділ майна подружжя 13.02.2024
  Рекомендую адвокатське бюро "Добринь". Адвокат дуже грамотно і чітко представляв мої інтереси в судових засіданнях та супроводжував, підтримував під час слухань. Справи про розподіл майна та розірвання шлюбу. Завдяки йому вдалося виграти судові засідання. Велике йому Дякую! Раджу звертатися до нього, він все розповість і проконсультує. Завжди на зв'язку.
  Катя
  Катя
  м. Дніпро
  Розірвання шлюбу з іноземцем 29.01.2024
  Дякую за грамотну консультацію. Я отримала дуже зрозумілу, докладну та кваліфіковану допомогу у моїй нелегкій справі про розірвання шлюбу з громадянином Італії.