Test 1

Категорія справи: Кримінальне право, Кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту

 

Кваліфікація правопорушення: 

  • ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)

 

Передбачене покарання: позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права управління ТЗ терміном до 3 років або без такого

 

Орган досудового розслідування: Слідче управління ГУНП в Дніпропетровській області

 

Фабула справи:

Клієнт, керуючи легковим автомобілем в межах населеного пункту, допустив зіткнення з велосипедом під керуванням Особи 1, яких рухався в попутному напрямку. Внаслідок дорожньої – транспортної пригоди водій велосипеда від отриманих травм помер у лікарні.

Органом досудового розслідування відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права управління ТЗ терміном до 3 років або без такого.

Водій автомобіля звернувся за захистом до Адвокатського Бюро “Добринь” з метою запобігання необгрунтованого звинувачення у порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП

Вжиті заходи:

Адвокатами з по ДТП повністю проаналізований механізм дорожньо-транспортної пригоди, переведено переговори з потерпілою стороною, здійснено супровід  клієнта у всіх слідчих діях, за результатами яких адвокатам вдалося довести перед органом досудового розслідування відсутність порушення правил дорожнього руху в діях клієнта, внаслідок чого кримінальне провадження було закрито на етапі досудового розслідування.

Для захисту та для клієнта – це перемога!

З резулятивною частиною постановою слідчого можна ознайомитися за посиланням 

Категорія справи

    Збережіть свій час

    Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.