#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа № 178/865/20)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Криничанський районний суд Дніпропетровської області

Номера справ:178/428/20, 178/541/20, 178/627/20, 178/865/20

Фабула справи: Водія було зупинено співробітниками поліції та внаслідок спілкування водія було запропоновано пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння за допомогою приладу “Драгер”, на що водій відмовився, після чого на водія було складено протокол за ст. 130 КУпАП за фактом відмови від проходження огляду на стан сп’яніння.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” адвокат за ст. 130 ознайомившись із письмовими матеріалами справи, відеозаписом з нагрудної камери поліцейських виявили грубі порушення порядку складання адміністративного матеріалу та подали низку клопотань щодо направлення справи на доопрацювання до поліції, які були задоволені судом.

Поліції так і не вдалося привести адміністративний матеріал у повну відповідність із законом, після кількох разів перенаправлення матеріалу до суду – судом було прийнято рішення про закриття справи у зв’язку із закінченням термінів притягнення до адміністративної відповідальності.

Адвокатами завжди використовуються всі засоби захисту водіїв від неправомірного притягнення до адміністративної відповідальності.

Ухвалені судові рішення:

Провадження у справі закрито у зв’язку із закінченням термінів притягнення до адміністративної відповідальності

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням