#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа №201/10011/21)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

Номер справи:201/10011/21

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП за фактом відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Докази клієнта, що він не керував транспортним засобом співробітниками поліції, не взяті до уваги.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” адвокат за статтею 130 КУпАП у Дніпрі ознайомившись із письмовими матеріалами справи, вивчивши відеозапис із нагрудної камери співробітників поліції, були виявлені грубі порушення порядку складання адміністративного матеріалу, та повна відсутність доказів керування автомобілем.

Судом першої інстанції прийнято до уваги доводи адвоката про грубе порушення, допущені співробітниками поліції при складанні адміністративного матеріалу, внаслідок чого провадження у справі закрито.

Ухвалені судові рішення:

Клопотання адвоката задоволене, провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, у зв’язку з недоведеністю факту управління МС.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням