#121 КУпАП Закрито провадження за ч. 7 ст. 121 КУпАП (справа № 183/3599/21)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ч. 7 ст. 121 КУпАП Управління ТЗ без номерного знака.

Передбачене стягнення: штраф 1 700 грн або громадські роботи від 30 до 40 годин, з платною конфіскацією транспортного засобу або без такого

Суд: Новомосковський міжрайонний суд Дніпропетровської області

Номер справи: 183/3599/21

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за фактом керування транспортним засобом без переднього номерного знака. Той факт, що законом не передбачено покарання за управління ТЗ саме без “переднього” номерного знака, а також, що заводом-виробником автомобіля «Porsche Boxster» не передбачено місце кріплення переднього номерного знака співробітники поліції не взяли до уваги.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського бюро “Добринь” автоадвокат ознайомився з письмовими матеріалами справи виявив грубі порушення порядку складання адміністративного матеріалу, а також повну відсутність доказів. Адвокатом подано клопотання про закриття справи у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, яке було задоволене судом.

Ухвалені судові рішення:

Провадження у справі закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення через недоведеність вини клієнта.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням