ЗАКРИТО кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України на стадії досудового розслідування

Категорія справи: Кримінальне право, Кримінальні правопорушення проти безпеки руху та експлуатації транспорту

Кваліфікація правопорушення: 

  • ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)

Передбачене покарання: позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права управління ТЗ терміном до 3 років або без такого

Орган досудового розслідування: Слідче управління ГУНП в Дніпропетровській області

Фабула справи:

Клієнт, керуючи легковим автомобілем в межах населеного пункту, допустив зіткнення з велосипедом під керуванням Особи 1, яких рухався в попутному напрямку. Внаслідок дорожньої – транспортної пригоди водій велосипеда від отриманих травм помер у лікарні.

Органом досудового розслідування відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права управління ТЗ терміном до 3 років або без такого.

Водій автомобіля звернувся за захистом до Адвокатського Бюро “Добринь” з метою запобігання необгрунтованого звинувачення у порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП

Вжиті заходи:

Адвокатами з по ДТП повністю проаналізований механізм дорожньо-транспортної пригоди, переведено переговори з потерпілою стороною, здійснено супровід  клієнта у всіх слідчих діях, за результатами яких адвокатам вдалося довести перед органом досудового розслідування відсутність порушення правил дорожнього руху в діях клієнта, внаслідок чого кримінальне провадження було закрито на етапі досудового розслідування.

Для захисту та для клієнта – це перемога!

З резулятивною частиною постановою слідчого можна ознайомитися за посиланням