Захищено інтереси клієнта на суму 139 851,77 грн

Категорія справи: Цивільні справи, стягнення збитків при ДТП

Сторона у справі: Представник відповідача

Мета: Захист клієнта від необґрунтованого стягнення матеріальних збитків, отриманих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди

Суд: Ленінський районний суд м. Дніпропетровська

Номери справи: 205/11458/21

Фабула справи:

До Адвокатського Бюро “Добринь” звернувся клієнт за захистом від пред’явленого позову на суму 139 851,77 грн. В обґрунтуванні позову зазначено, що у травні 2021 року сталася дорожньо-транспортна пригода. Скориставшись недосвідченістю клієнта другий водій (позивач у справі) переконав клієнта АБ “Добринь” у його винності у ДТП, унаслідок чого клієнт визнав свою провину і на місці ДТП було складено Європротокол.

Страхова компанія по Європротоколу сплатила 50 000,00 грн. Відповідно до оцінки вартість ремонту автомобіля становить 189 851,77 грн.

Позивач звернувся до суду з позовом до клієнта про стягнення матеріальних збитків як з винного у ДТП у розмірі 139 851,77 грн.

Вжиті заходи: Отримавши консультацію юриста, ознайомившись із матеріалами справи, вивчивши поданих доказів адвокати встановили безперспективність пред’явленого позову т.к. сума матеріальних збитків не підтверджується допустимими доказами. Адвокатами було підготовлено заперечення на позов, низку клопотань та доведено у суді необґрунтованість пред’явленого позову.

Ухвалені судові рішення:

Судом першої інстанції відмовлено у задоволенні позовних вимог у повному обсязі. Інтереси клієнта захищені на суму 139 851,77 грн

З ухвалами суду можна ознайомитися за посиланням