Скасовано вирок за ч. 4 ст. 185 КК України (справа 202/1815/23)

Категорія справи: Кримінальні злочини, злочини проти власності

Кваліфікація правопорушення: 

  • ч. 4 ст. 185 КК України Кримінального кодексу України. (таємне викрадення чужого майна (кража) вчинена в умовах воєнного стану) 

Передбачене покарання: позбавлення волі терміном від 5 до 8 років

Суд: Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська, Дніпровський апеляційний суд

Номери справи: 202/1815/23

Фабула справи:

Клієнт звернувся до Адокатського Бюро “Добринь” за захистом у кримінальній справі за обвинуваченням за ч. 4 ст. 185 КК України. Станом на час звернення за юридичною допомогою відносно клієнта ухвалено обвинувальний вирок та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на пять років один місяц. 

Перед адвокатами з кримінальних справ була задача скасувати обвинувальний вирок та повернути справу на нових розгляду до суду першої інстанції

Вжиті заходи:

Адвокатами з кримінальних справ надано повний супровід справи у суді апеляційної інстанції. Ретельно проаналізовані матеріали справи та обвинувальний вирок. Адвокатами виявлені груби порушення вимог процесульного права, які стали підставною для скасування обвинувального вироку з призначенням справи до нового розгляду у суді першої інстанції

Для захисту та клієнта – це перемога, але не остаточна. Триває робота по захисту клієнта при новому розглді справи у суді першої інстанції!

З вироком суду можна ознайомитися за посиланням