Скасовано вирок за ч. 3 ст. 286 КК України. Призначено покарання менше за менше (справа №190/882/21)

Категорія справи: Кримінальні злочини, дорожньо-транспортні правопорушення

Кваліфікація правопорушення: 

  • ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. (вчинення ДТП у стані алкогольного сп’яніння) 

Передбачене покарання: позбавлення волі терміном від 5 до 10 років із позбавленням права управління ТЗ терміном від 5 до 10 років.

Суд: П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області

Номери справи: 190/882/21

Фабула справи:

Клієнт здійснив дорожньо-транспортну пригоду, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, внаслідок чого загинула людина.

Орган досудового слідства кваліфікований злочин за ч. 3 ст. 286-1 КК України за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від 5 до 10 років.

Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” адвокатом з ДТП вибудовано лінію захисту спрямовану максимальне пом’якшення покарання.

Вжиті заходи:

Адвокатами з кримінальних справ надано повний супровід справи на всіх етапах провадження: на досудовому слідстві, у суді першої та апеляційної інстанції. Проведено переговори з потерпілою стороною, повністю компенсовано матеріальну та моральну шкоду.

Суд першої інстанції засудив клієнта на 6 років позбавлення волі з позбавленням права управління ТЗ терміном на 6 років.

Адвокатами подано апеляційну скаргу, яка задоволена судом. Вирок суду змінено у частині призначення покарання, призначивши остаточне покарання менше, ніж у вигляді обмеження волі строком на 5 років з позбавленням права управління ТЗ строком на 6 років.

Для захисту та для клієнта – це перемога!

З вироком суду можна ознайомитися за посиланням