Захист адвоката за ст. 307, 309, 310 та в інших справах про обіг наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів

Згідно з чинним законодавством України, на території нашої країни заборонені незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів та психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. В наш  час значну частину кримінальних справ порушено саме у зв’язку з вищезазначеними злочинами.

 

Кримінальне покарання за цю категорію злочинів доволі жорстке і призначається  у вигляді: штрафу, позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, конфіскацією майна, позбавлення волі. На розмір покарання також впливають певні обставини, які можуть його полегшити чи навпаки, обтяжити. До полегшуючих обставин відносяться: зізнання, щире каяття, вчинення злочину неповнолітнім, вагітною жінкою, під впливом тяжких обставин, під примусом. Натомість, обтяжуючими обставинами є: вчинення злочину повторно, рецидив, у зв’язку з виконанням службового обов’язку, вчинення злочину з використанням умов воєнного або надзвичайного стану та ін.

 

Окрім того, за скоєння злочину у справах про обіг наркотичних речовин існує також і адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу або адміністративного арешту до 15 діб.

 

У разі необхідності захисту у справах щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів та прекурсорів звертайтесь до Адвокатського бюро «Добринь». Наші адвокати мають високу кваліфікацію і значний досвід захисту інтересів клієнтів у цій категорії справ, та надають якісну правничу допомогу.

 

Адвокати АБ «Добринь» надають наступні послуги у кримінальних провадженнях щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів:

 

 • терміновий виїзд до клієнта (у разі необхідності);
 • ознайомлення з матеріалами справи та надання необхідних консультацій;
 • розробка стратегії захисту та захист підозрюваного під час проведення досудового слідства;
 • безпосередня участь адвоката у допитах та слідчих діях з метою контролю не допущення помилок та порушень законодавства слідчими органами;
 • оскарження дій та рішень слідчих органів в рамках досудового слідства;
 • захист клієнта під час розгляду кримінальної справи у суді (в судах всіх інстанцій);
 • оскарження вироку суду в апеляційній та касаційній інстанціях.

АДВОКАТ З КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ

  Збережіть свій час

  Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

   

  Чому у кримінальних справах про обіг наркотичних засобів, психотропних речовин, іх аналогів та прекурсорів необхідно обов’язково звертатись до адвоката

   

  Основна причина, чому особі, яку звинувачують у скоєнні злочину у вищезазначених злочинах, бажано звернутись до адвоката полягає у тому, що адвокат, перш за все, допоможе розібратись з вірною кваліфікацією злочину та проконтролювати, щоб правоохоронними органами не було відкрите кримінальне провадження щодо діяння за іншою статтею Кримінального кодексу України, за яке передбачена більш тяжка форма відповідальності. У випадку, якщо кримінальне провадження вже відкрито – адвокат, здійснивши необхідні процесуальні дії, може досягнути перекваліфікації  діяння, що зменшить відповідальність клієнта, змінить кримінальну відповідальність на адміністративну або взагалі допоможе її уникнути. Також, володіючи практичним досвідом та знаннями, адвокат захистить інтереси клієнта під час проведення допитів та слідчих дій, проконтролює органи досудового слідства та оскаржить дії слідчих у випадку допущення порушень прав клієнта.

   

  Особі, яка не володіє професійними знаннями та немає досвіду роботи з правоохоронними органами, у тому числі з кримінальними провадженнями щодо обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, практично неможливо самостійно  захистити свої права. Тільки адвокат, який має необхідний досвід, знає нюанси та деталі цієї категорії справ, а також стиль роботи правоохоронних органів, зможе надійно захистити особу, яку звинувачено у скоєнні злочину цієї категорії. Саме тому, у випадку обвинувачення особи у скоєнні злочину у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речових, їх аналогів та прекурсорів, краще негайно звернутись до адвоката. Чим раніше особа отримає захист адвоката – тим більше шансів на захист його прав та досягнення позитивного результату.

   

  Під час захисту клієнта у кримінальному провадженні щодо злочинів у сфері обігу наркотичних речовин адвокати можуть досягти наступних результатів: 

   

  • перекваліфікації діяння на більш м’яке (пом’якшення кримінальної відповідальності);
  • перекваліфікації діяння зі злочину у адміністративне правопорушення (заміну кримінальної відповідальності на адміністративну)
  • звільнення від відповідальності;
  • виправдання обвинуваченого.

  Адвокати з кримінальних справ АБ “Добринь” найчастіше захищають клієнтів у таких кримінальних правопорушеннях:

   

  ст. 307 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів – караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років;

   

  ст. 309 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту – караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років;

   

  ст. 310 КК України – посів або вирощування снотворного маку чи конопель – незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин – караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років;

   

  Також адвокатами здійснюється захист за ст. ст. 305, 306, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 Кримінального Кодексу України

   

  Адвокати АБ «Добринь» надають кваліфіковану правничу допомогу у кримінальних справах щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, іх аналогів та прекурсорів та забезпечують якісний захист прав та інтересів своїх клієнтів!