#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа №932/212/21)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська, Дніпровський апеляційний суд

Номер справи:932/212/21

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП за фактом відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння. Докази клієнта, що він автомобілем не керував, співробітники поліції не взяли до уваги.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” адвокати за ст. 130 ознайомившись із письмовими матеріалами справи, виявили грубі порушення порядку огляду клієнта на стані алкогольного сп’яніння, а також повну відсутність доказу управління клієнтом МС. Адвокати підготували низку клопотань, у тому числі про закриття справи через відсутність складу адміністративного правопорушення. Також адвокатами вжито заходів щодо встановлення та розшук свідків т.к. у матеріалах справи був відсутній відеозапис.

Суд першої інстанції поверхово розглянув справу про залучення до адміністративної відповідальності, безпідставно не взяв до уваги доводи захисту, пояснення свідків, які були очевидцями подій та вказали, що клієнт не керував автомобілем, що призвело до передчасного висновку про винність клієнта у скоєнні правопорушення за ст. 130 КУпАП.

Судом першої інстанції справу закрито після закінчення термінів притягнення до адміністративної відповідальності, визнавши клієнта винним.

Незважаючи на закриття, справи після закінчення термінів залучення, нами було прийнято рішення оскаржити рішення суду.

Дніпровський апеляційний суд взяв до уваги всі аргументи адвоката Добриня Я.О. визнав незаконність рішення суду першої інстанції, ухвалив законне та справедливе рішення.

Ухвалені судові рішення:

Постанову Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська скасовано, провадження у справі закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням