#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа №932/9028/20)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська, Дніпровський апеляційний суд

Номер справи:932/9028/20

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП за фактом керування мопедом у стані алкогольного сп’яніння. Огляд проводився за допомогою алкотестеру “Драгер”, з результатами якого клієнт не погодився. До медичного закладу працівники поліції водія не направляли.

Суд першої інстанції розглянув справу без участі клієнта, визнав її винною та наклав стягнення у вигляді штрафу у розмірі 10 200 грн + 1 рік позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів. Доказів повідомлення клієнта про дату та час розгляду протоколу матеріали справи не мали. Клієнт був змушений звернутися за допомогою до адвоката за ст. 130 для оскарження ухвали в суді апеляційної інстанції.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” автоадвокат з автомобільних питань ознайомившись із письмовими матеріалами справи та прийнятою постановою, виявив грубі порушення порядку огляду клієнта на стані алкогольного сп’яніння, складання адміністративного матеріалу, а також незаконність розгляду справи в суді першої інстанції без участі клієнта. Адвокатами підготовлено апеляційну скаргу, в якій було детально викладено всі порушення.

Дніпровський апеляційний суд взяв до уваги всі аргументи адвоката Добриня Я.О. ухвалив законне та справедливе рішення.

Ухвалені судові рішення:

Постанову Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська скасовано, провадження у справі закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням