#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП ( №204/7807/20)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська

Номер справи:204/7807/20

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП за фактом відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння на місці зупинки за допомогою алкотестера “Драгер”.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” юрист за 130 статтею КУпАП у Дніпрі ознайомившись із письмовими матеріалами справи, вивчивши відеозапис із нагрудної камери співробітників поліції, виявили грубі порушення порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння. Адвокати підготували низку клопотань, у тому числі про закриття справи через відсутність складу адміністративного правопорушення.

Судом першої інстанції взято до уваги доводи адвоката про відсутність складу адміністративного правопорушення, внаслідок чого провадження у справі закрито.

Ухвалені судові рішення:

Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності закрито через відсутність складу адміністративного правопорушення, т.к. водій не несе відповідальності за відмову від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння на місці зупинки за допомогою алкотестера “Драгер”.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням