#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа №201/4171/21)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

  • ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

Номер справи:201/4171/21

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП за фактом керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Огляд проводився на місці зупинки за допомогою алкотестера “Драгер”.

Вжиті заходи: Після звернення до Адвокатського Бюро “Добринь” адвокат за ст 130 ознайомившись із письмовими матеріалами справи, вивчивши відеозапис із нагрудної камери співробітників поліції, виявили грубі порушення порядку огляду на стані алкогольного сп’яніння, а саме у матеріалах справи був відсутній акт огляду. Адвокати підготували низку клопотань, у тому числі про повернення адміністративного матеріалу до поліції на доопрацювання.

Судом першої інстанції прийнято до уваги доводи адвоката про грубе порушення порядку проведення огляду, внаслідок чого провадження у справі закрито.

Ухвалені судові рішення:

Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності закрито через відсутність складу адміністративного правопорушення, т.к. у матеріалах справи був відсутній акт огляду.

З постановою суду можна ознайомитися за посиланням