#130 Закрито провадження за ст. 130 КУпАП (справа № 175/2647/22)

Категорія справи: Адміністративні правопорушення

Кваліфікація правопорушення:

ст. 130 КУпАП Управління ТЗ у стані сп’яніння (відмова від проходження огляду).

Суд: Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області, Дніпровський апеляційний суд

Номери справи: 175/2647/22

Фабула справи: На клієнта було складено протокол про адміністративне правопорушення за фактом відмови від проходження огляду на стан алкогольного сп’яніння на місці за допомогою алкотестера Драгер. Підстав для скерування водія на медичний огляд не було, доказів керування автомобіля відсутні.

Суд першої інстанції не викликав належним чином клієнта на розгляд справи, розглянув справу без участі клієнта. Про винесену ухвалу стало відомо клієнту через кілька місяців.

Клієнт звернувся із питанням подання апеляційної скарги.

Вжиті заходи: Після отримання юридичної консультації, ознайомлення з письмовими матеріалами справи, вивчивши відеозапис із боді-камери співробітників поліції адвокати за ст. 130 КУпАП виявили грубі порушення порядку направлення на огляд, складання адміністративного матеріалу.

Адвокатами за статтею 130 КУпАП підготовлено та подано апеляційну скаргу разом з клопотанням про поновлення строків на апеляційне оскарження, внаслідок якої суд апеляційної інстанції за рахунок поважних причин пропуску строків на апеляційне оскарження, відновив їх, скасував постанову суду першої інстанції вчинення адміністративного правопорушення, закрив провадження у справі.

Прийняті судові рішення:

Провадження у справі закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

З ухвалами суду можна ознайомитися за посиланням:

Постанова Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області

Постанова Дніпровського апеляційного суду