Адвокат з питань пенсійного забезпечення

 

В наш час досить поширеною є ситуація, коли після призначення пенсії за віком, на пільгових підставах чи інвалідності людина продовжує свою трудову діяльність. В данному випадку пенсії працюючих пенсіонерів підлягають періодичному перерахунку. Також підлягають перерахунку пенсії військовим пенсіонерам, прокурорам тощо.

Відповідно до ст. 69 Закону України «Про пенсійне забезпечення», пенсіонерам, які після призначення пенсії опрацювали на посаді з вищою заробітною платною, ніж та, яка враховувалася при нарахуванні пенсії, за заявою пенсіонера проводиться перерахунок та встановлюється новий розмір пенсії, виходячи з вищого заробітку, який визначається протягом останніх 2 років роботи після призначення пенсії. Такий перерахунок проводиться не раніше кожні 2 роки.

 

В Україні пенсіонери – одна із найнезахищеніших категорій населення. Дуже багато хто з них не знає своїх прав і часто страждає від неправомірних дій з боку пенсійних органів як під час призначення пенсій, так і за їх подальшого перерахунку. Дуже часто перерахунок проводиться з порушеннями норм чинного законодавства (наприклад, із застосуванням неправильних показників середньої заробітної плати працівників чи коефіцієнтів) або у проведенні перерахунку пенсій загалом пенсіонеру взагалі відмовляють.

У разі виникнення спірних ситуацій з пенсійними органами з питань перерахунку пенсій рекомендуємо відразу звертатися до адвокатів з пенсійних питань. У пенсійному законодавстві України часто відбуваються різні зміни, деякі норми закону визнаються неконституційними, і тому захистити свої права, виграти таку суперечку та домогтися справедливості пенсіонеру самостійно без юридичної допомоги є вкрай складно. Пенсійні суперечки, зокрема й суперечки у питаннях перерахунку пенсій, мають свою специфіку та допомогти у їх вирішенні може кваліфікований адвокат, який має відповідний досвід.

ДОПОМОГА АДВОКАТА У ПИТАННЯХ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

  Збережіть свій час

  Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

  Допомога у питаннях перерахунку пенсій та інших пенсійних спорів, яку ми надаємо:

   

  • вивчення документів, проведення аналізу ситуації та надання консультацій;
  • підготовка заяви про перерахунок пенсій до пенсійних органів;
   перевірка правильності проведеного пенсійним органом розрахунку призначеної пенсії та її перерахунку, а також визначення розміру пенсії внаслідок перерахунку згідно з чинним законодавством на підставі даних, наданих пенсіонером;
  • допомога в отриманні необхідних для призначення та перерахунку пенсії документів;
  • підготовка позовної заяви про оскарження перерахунку пенсії, проведеної з порушеннями норм законодавства;
  • підготовка позовної заяви щодо зобов’язання пенсійного органу провести перерахунок пенсії;
  • представництво інтересів пенсіонера у судах усіх інстанцій та державних органах;
  • інші питання, пов’язані з пенсійним забезпеченням (оскарження відмови пенсійного органу у призначенні пенсії за віком або на пільгових підставах, вислугою років, чорнобильцям, військовослужбовцям, дітям війни, пенсій зі втрати годувальника та інвалідності; оскарження розміру пенсій, призначених вищевказаним особам). д.).

  Наші адвокати з адміністративних справ мають великий досвід у вирішенні цієї категорії суперечок і мають значний відсоток виграних справ у суді. Ми надамо кваліфіковану консультацію, допомогу в оформленні призначення або перерахунку пенсії, а також оскарженні незаконних дій пенсійних органів, представництво інтересів пенсіонера в судах та державних органах.

   

  Звернувшись до нас по допомогу, ви зможете домогтися справедливості і отримати від держави виплати, які ви за законом покладете в повному обсязі.