Розірвання шлюбу від 999 грн

Повний юридичний супровід – від договору до перемоги.
Працюємо по всій України

 

без особистої присутності, без згоди іншого подружжя, з іноземцем. Середній термін –  два місяця

  Збережіть свій час

  Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

  Більше 10 років ми супроводжуємо клієнтів з питань розірвання шлюбу по всій Україні

  За 10 років фахівці АБ “Добринь” провели більше 10 000 судових процесів щодо розірвання шлюбу

  Складання процесуальних документів
  Складання процесуальних документів
  • консультування по всім питанням щодо розірвання шлюбу
  • складання всіх необхідних документів для самостійного подання до суду
  • надання детальної інструкції щодо самостійного подання документів до суду

   

  Вартість послуги 999 грн

  Повний юридичний супровід
  Повний юридичний супровід "під ключ"
  • консультування по всім питанням щодо розірвання шлюбу
  • складання та подання документів до суду
  • повний супровід судового процесу
  • отримання рішення суду та направлення його клієнту

   

  Вартість послуги 3 999 грн

  Розірвання шлюбу + стягнення аліментів
  Розірвання шлюбу + стягнення аліментів "під ключ"
  • консультування з питать розірвання шлюбу та стягнення аліментів
  • складання та подання до суду процесуальних документів щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів (1/4 від всіх видів доходів)
  • повний супровід судового процесу
  • отримання рішення суду та направлення його клієнту

   

  Вартість послуги 5 999 грн

  У вас інша проблема?

  Запишіться на консультацію. Наші адвокати вивчать конкретно Вашу ситуацію, дадуть правову оцінку, розроблять план вирішення проблеми.

  Залишіть контакти та домовтеся про консультацію
  Залишіть контакти та домовтеся про консультацію
  Можлива консультація онлайн без необхідності приїзду на офіс
  Можлива консультація онлайн без необхідності приїзду на офіс
  Підпишіть договір про надання послуг
  Підпишіть договір про надання послуг
  Забудьте про проблему та довіртеся професіоналам
  Забудьте про проблему та довіртеся професіоналам
  Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію
  беруть участь у профільних курсах та семінарах
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Ми зацікавлені в успіху наших клієнтів
  успіх клієнтів - запорука довгострокових відносин
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  Адвокатское Бюро
  10 років
  досвіду в сімейному праві
  95%
  успішних судових процесів
  60+
  позовів подаємо щомісяця
  10 000+
  успішних судових рішень
  Часті запитання наших клієнтів
  Можливо, ця інформація буде Вам корисною

  Офіс знаходиться у м. Дніпрі

  Ми працюємо по всій України. Сучасні технологій дозволяють надавати кваліфіковану правову допомогу без прив’язки до конкретного міста та здійснювати супровід судового процесу у будь-якому суді України. Наші клієнти знаходяться у м. Києві, Харкові, Дніпрі, Одеси, Запоріжжі, Полтаві, Ужгороді, Львові та в інших містах України.

  Договір укладається у письмовій формі. Наші юристи направлять проект договору зручними для Вас засобами електронного листування (viber, telegram, e-mail). Після узгодження проекту – два примірника договору буде Вам направлено у будь-який куточок України засобами компанії “Нова Пошта”. Після отримання двох примірників договору Ви маєте підписати один примірник та направити нам зворотнім листом. Якщо ви знаходитися за кордоном договір можна підписати електронним цифровим підписом за допомогою сервісу “Дія”.

  Вартість послуг на правову допомогу в кожній справі визначаються індивідуально. При формуванні вартості послуг враховується складність справи, обсяг часу необхідного для підготовки документів, ціна позову та інше.

  З приблизною вартістю базових послуг можна ознайомитися на сторінки вартість послуг

  P.S. Сумніваєтеся, чи потрібний Вам адвокат?

  Так, можна змиритися з поразкою – відпустити справу, прийняти це як факт та жити далі.

  Але у Вас є РЕАЛЬНИЙ шанс досягти справедливості та відстояти свої права! Тим більше, це зовсім не фантастика – наші адвокати вже втілили цю мрію для сотень клієнтів…

  Зробіть перший крок – домовтеся про зустріч, опишіть суть справи та дізнайтесь про свої шанси. Ми чекаємо вас.

  Розірвання шлюбу в судовому порядку

  У реаліях сучасного світу велика кількість шлюбів закінчується їх розірванням. Часто причиною розлучення стає різний погляд подружжя на стосунки у шлюбі, побутові питання, виховання дітей тощо.

  Відповідно до законодавства, в Україні існують два способи розірвання шлюбу

  розлучення без звернення до суду;

  розлучення у судовому порядку.

  Розірвання шлюбу у позасудовому порядку
  У випадку, якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей, а також суперечок з приводу необхідності розлучення (за згодою подружжя на розлучення), розірвання шлюбу можливо здійснити у позасудовому порядку через орган державної реєстрації актів цивільного стану. Така процедура – найпростіший і найпоширеніший спосіб розірвання шлюбу.

  Для розлучення у позасудовому порядку подружжю необхідно подати заяву про бажання розірвати шлюб у відповідний орган державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо один із подружжя не може подати таку заяву з поважної причини, це може зробити за неї другий чоловік на підставі нотаріально завіреної довіреності.

  Після закінчення місяця з моменту подання заяви про розлучення орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу і шлюб вважається розірваним.

  Розірвання шлюбу в судовому порядку
  Якщо у подружжя є спільні неповнолітні діти, або один із подружжя проти розлучення, рішення про розірвання шлюбу приймається в судовому порядку. Для цього одному з подружжя достатньо подати до суду позовну заяву про розлучення, відповідачем у якому буде друге подружжя.

  У такій позовній заяві необхідно описати причину розлучення, вказати наявність чи відсутність суперечки про місце проживання спільних дітей. У позовній заяві про розлучення жінки також можуть вказати бажання залишити прізвище колишнього чоловіка або повернути після розлучення своє дівоче прізвище.

  Якщо розірвати шлюб хочуть подружжя, у яких є спільні неповнолітні діти, разом із заявою про розлучення вони надають суду нотаріально завірений договір про те, з ким проживатимуть діти після розлучення, яку участь у їх утриманні та вихованні братиме той із батьків, який проживатиме окремо та сплаті аліментів. Якщо таким договором не порушуються права подружжя та дітей, протягом місяця з дня подання позовної заяви суд виносить рішення про розірвання шлюбу.

  Позовна заява про розлучення не може бути пред’явлена протягом вагітності дружини, а так само 1 року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального злочину щодо другого подружжя або дитини. Якщо батьківство зачатої у шлюбі дитини визнано іншою особою, позовну заяву про розлучення може бути подано під час вагітності дружини. Позовна заява до досягнення дитиною одного року може бути подана з тієї ж причини, або якщо за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключені з актового запису про народження дитини.

  Для можливості ухвалення рішення про розлучення суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей, дітей з інвалідністю та інших суттєвих обставин.

  Якщо один із подружжя заявляє про те, що не хоче розлучатися, це не може бути причиною відмови у розірванні шлюбу, якщо другий із подружжя заявляє, що зберегти сімейні стосунки не можливо і наполягає на розлученні. У такому разі суд має право самостійно або за клопотанням сторін надати подружжю термін для примирення сторін. Як показує практика, тривалість такого терміну становить від одного до кількох місяців, але в будь-якому випадку не більше півроку.

  У позовній заяві про розірвання шлюбу можна також вимагати стягнення аліментів з того батька, який не проживатиме з дітьми, а також поділу майна. Однак, доцільніше буде розділити ці вимоги в різних позовних заявах, щоб не затягувати процес, оскільки розгляд справи про розлучення може бути здійснений у строк від одного місяця до півроку, а справа про поділ майна може розглядатися і кілька років.

  Документом, що підтверджує факт розірвання шлюбу, є рішення суду, яке набрало законної сили.

  Допомога адвоката при розірванні шлюбу
  Якщо подружжя не має спільних неповнолітніх дітей і вони згодні на розірвання шлюбу, достатньо звернутися до адвоката для отримання консультації та підготовки відповідної заяви до органу реєстрації актів цивільного стану. Однак, якщо розірвання шлюбу відбуватиметься в судовому порядку, особливо в тому випадку, якщо один із подружжя не згоден на розлучення, або під час розлучення в суді так само розглядається суперечка про місце проживання дітей, стягнення аліментів та питання про поділ майна, безперечно, варто звернутися до адвоката. Це допоможе уникнути помилок та затягування судового процесу, а також забезпечити задоволення позовних вимог.

  Наші адвокати з сімейного права уважно ознайомляться з кожною конкретною ситуацією та допоможуть провести переговори для вирішення питань у досудовому порядку. Якщо вирішити питання мирним шляхом немає можливості – ми підготуємо необхідну позовну заяву про розірвання шлюбу (у тому числі з вимогами про встановлення місця проживання дитини, стягнення аліментів та поділу майна, якщо буде необхідно), всі необхідні докази для задоволення позовних вимог, а також заяви, клопотання, скарги та ін. Якщо клієнт хоче мінімізувати своє спілкування з другим чоловіком – ми самостійно представляємо його інтереси у суді під час судових засідань.

  Завдяки високій кваліфікації та багаторічному досвіду в галузі сімейного та цивільного права, наші адвокати допоможуть провести шлюборозлучний процес з мінімальними витратами часу та фінансів, а також захистити інтереси клієнта та його дітей, забезпечивши максимально можливе задоволення позовних вимог у кожному конкретному випадку.

  Компенсація витрат на юридичні послуги