РОЗБЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

 

У процесі підприємницької діяльності багато суб’єктів господарювання користуються податковим кредитом, основою нарахування якого є зареєстрована податкова накладна. В останні кілька років почастішала практика, коли податкові органи без належних підстав блокують реєстрацію податкових накладних, що перешкоджає здійсненню підприємницької діяльності та використанню податкового кредиту підприємством. Таке блокування реєстрації податкових накладних може призвести до надання суб’єкту господарювання статусу ризикованого платника ПДВ, що негативно відбивається не лише на діяльності самого підприємства, а й на діяльності його контрагентів.

 

Законодавством України передбачено досудовий та судовий порядок оскарження дій податкового органу. Для розблокування податкової накладної у досудовому порядку до податкового органу необхідно надати пояснення та пакет документів, що підтверджують реальність господарської операції та діяльності суб’єкта господарювання. На практиці податковий орган після розгляду пояснень та наданих підтверджуючих документів рідко скасовує блокування податкових накладних у досудовому порядку та для вирішення спірної ситуації суб’єкту господарювання доводиться звертатися до суду.

ДОПОМОГА АДВОКАТА В РОЗБЛОКУВАННІ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ. ВИКЛЮЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА ІЗ РИЗИКОВИХ

  Збережіть свій час

  Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

  Чим може допомогти адвокат при блокуванні реєстрації податкових накладних:

  У разі виникнення проблем із реєстрацією податкових накладних настійно рекомендуємо одразу ж звертатися за допомогою до адвоката. При самостійній підготовці документів та веденні процедури оскарження дій податкового органу ймовірність вирішення питання на користь платника податків є вкрай низькою. Часто в цьому випадку, не володіючи знаннями та досвідом, платник податків упускає важливі деталі, пред’являє не повний пакет документів тощо, і суперечка вирішується не на його користь. Тільки кваліфікований адвокат, який має досвід у сфері податкового права, та розблокування податкових накладних зокрема, зможе підготувати якісні документи на всіх стадіях оскарження дій податкового органу (з аналізом усіх господарських операцій та врахуванням можливих податкових ризиків), визначитися з необхідною базою документів та доказів, щоб досягти позитивного результату та скасування блокування податкових накладних.

   

  Завдяки оперативним діям адвоката, за наявності належної доказової бази та необхідних документів, можна домогтися скасування блокування податкових накладних ще у досудовому порядку, що значно зменшує витрати підприємства на юридичну допомогу. А якщо підприємству для вирішення спору все ж таки необхідно звертатися до суду – у разі винесення рішення на користь позивача та розблокування податкових накладних усі підтверджені витрати на оплату послуг адвоката стягуються з сторони, що програла, – податкового органу.

   

  Наша допомога у питаннях розблокування податкових накладних:

  • комплексне вивчення кожної конкретної ситуації та надання консультацій;
  • формування правової позиції у справі;
  • підготовка повного пакета документів, необхідних для подання до податкового органу (звернення, заяви, заперечення, скарги тощо);
  • супровід процедури досудового оскарження дій податкового органу щодо блокування реєстрації податкових накладних. Представництво клієнта у податкових органах;
  • виведення підприємства статусу ризикованості;
  • підготовка позовної заяви та інших процесуальних документів (відгуків, відповідей на відкликання, заяв, клопотань, пояснень тощо);
  • супровід процедури судового оскарження дій податкового органу до судів усіх інстанцій;
  • представництво клієнта в органах виконавчої служби під час виконання рішення суду;
  • надання консультацій, супровід перевірок податкових органів, а також допомоги у досудовому та судовому врегулюванні спорів з податковими органами з інших спорів, що виникають у процесі господарської діяльності підприємства.

  Наші адвокати з податкових спорів чудово орієнтуються у судовій практиці та змінах податкового законодавства. Ми допоможемо захистити інтереси вашого підприємства, домогтися розблокування податкових накладних та їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних та зняття статусу ризикованості з підприємства.

   

  Компенсація витрат на юридичні послуги

  Спосіб оплати юридичних послуг визначається індивідуально. Ми ставимося з розумінням до кожного клієнта та обираємо оптимальний, для обох сторін спосіб оплати послуг.

  Згідно з чинним законодавством України, у судовому процесі витрати, пов’язані з правовою допомогою адвоката, несуть сторони судового процесу. За результатами розгляду справи витрати на правову допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами відповідно до співвідношення задоволення позовних вимог.

  Адвокатське Бюро «Добринь» дає всі документи, що закривають, для юридичних та фізичних осіб, необхідні для бухгалтерського обліку та відшкодування витрат на правову допомогу адвоката в судовому процесі. З прикладами повної компенсації витрат на правову допомогу можна ознайомитись на сторінці вартість послуг