Ліквідація ТОВ у Дніпрі під ключ

Альтернативна (експрес) ліквідація підприємств за 3 дні

підготовка повного комплекту документів юристами

нотаріальне засвідчення підписів

реєстрація змін до держ. реєстрах

без прихованих платежів

гнучкі умови оплати послуг

  Збережіть свій час

  Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

  Допомога Адвокатського Бюро «Добринь» у ліквідації фірми

   

  Надійна юридична підтримка – запорука відсутності проблем під час ліквідації ТОВ. Для того, щоб процедура закриття фірми пройшла безпроблемно, відповідно до всіх законодавчих норм та в максимально стислий термін, рекомендуємо звернутися за юридичними послугами до Адвокатського Бюро «Добринь». Юристи підберуть найоптимальніший спосіб ліквідації компанії, завдяки величезному досвіду та найвищому рівню професіоналізму. Комплекс послуг включає: отримання всіх необхідних даних, збір та перевірка інформації, підготовка пакету документа до ліквідації фірми, супровід клієнта на всіх етапах ліквідації ТОВ. Професіонали Адвокатського Бюро, надаючи послуги з ліквідації компанії, мають лише одну мету – досягнення необхідного для клієнта результату за мінімальних витрат його часу.

   

  Способи ліквідації підприємства

  Найбільш популярною та поширеною формою реєстрації бізнесу є товариство з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ). При здійсненні діяльності виникає безліч ситуацій, коли потрібна ліквідація підприємства. При ліквідації компанія виключається з реєстру та знімається з податкового обліку. Простіше кажучи, фірма юридично припиняє своє існування.

   

  Ліквідація ТОВ може бути здійснена такими способами:

   

  • за рішенням власника (закриття).
  • внаслідок визнання банкрутом.
  • шляхом реогранізації.
  • за рішенням суду.
  • альтернативна ліквідація.

  Порядок та строки ліквідації ТОВ

  Кожен із перерахованих способів ліквідації фірми має свою процедуру, плюси та мінуси, строки ліквідації.

  За рішенням власника підприємство може бути закрите. Цей варіант припинення діяльності є актуальним для компаній, які не мають жодних проблем із веденням бізнесу. Загальний порядок ліквідації за часом є тривалим, оскільки потрібно бути готовим до перевірок відповідних контролюючих органів. Процедура закриття компанії не може бути меншою за 2 місяці. Виглядає вона так:

   

  • на зборах засновників – голосів від загальної кількості приймається рішення про подальше припинення існування фірми. Призначається спеціальна комісія, встановлюються строки для пред’явлення претензій кредитором (2 місяці мінімум). Після цього протокол після нотаріального завірення протягом 3 днів необхідно подати держреєстратору. Він, своєю чергою, вносить у реєстр відомості у тому, що фірма перебуває в етапі ліквідації.
  • після того, як держреєстратор внесе всі необхідні відомості до Реєстру, необхідно подати до податкових органів відповідні відомості про припинення діяльності ТОВ. Фіскальна служба призначить необхідну аудиторську перевірку.
  • коли закінчаться всі терміни та пройдуть усі перевірки, буде складено баланс (ліквідаційний). Якщо підприємство має борги перед держбюджетом, їх слід погасити.
  • після погашення заборгованостей перед державою всі розрахункові рахунки фірми закриваються, подається документація на зберігання в архів. З нього потрібно подати довідку держреєстратору, який зробить запис про ліквідацію ТОВ до держреєстру.

  АЛЬТЕРНАТИВНА ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ до 3-х днів

   Збережіть свій час

   Ваш адвокат передзвонить, щоб дізнатися про деталі справи. Чесно пояснить, чи варто витрачати гроші на суд та які перспективи.

   Спосіб ліквідації проблемних підприємств

    

   Альтернативна ліквідація (експрес-ліквідація) є перехід компанії до іншого власника. ТОВ здійснює продаж корпоративних прав підприємству. При цьому змінюється директор та засновники. Керівники фірми припиняють із нею зв’язок юридично і фактично До покупця переходять усі права та обов’язки. Продаж 100% статутного капіталу підприємства є найшвидшим та нескладним варіантом ліквідації. Він цілком законний і безпроблемний. Термін закриття – всього 3 робочі дні. Пакет документів потрібний мінімальний. Для керівників, які бажають якнайшвидше позбутися фірми, експрес-ліквідація є найкращим варіантом, оскільки вона не передбачає значних витрат і перевірок контролюючими органами.

    

   Будь-який із перерахованих способів ліквідації ТОВ вимагає ретельного вивчення, правильних юридичних дій та врахування всіх можливих нюансів. Саме тому займатися питаннями ліквідації підприємства мають досвідчені юристи.

    

   Ліквідація проблемної фірми стосується майже кожного ТОВ. Проблемним підприємство стає за наявності боргів перед кредиторами, неправильному веденні бухгалтерської документації, арешті активів та інших причин. Усунення зазначених проблем займає багато сил, часу та нервів. Набагато розумніше ліквідувати фірму шляхом продажу корпоративних прав. Зміна директора та засновників – процес оперативний і, головне, цілком законний. Усі зобов’язання щодо проблемної компанії покладаються на нових власників. Ліквідація ТОВ за допомогою такого способу займе не більше ніж 3 дні.

    

   Зосередьтеся на перемозі, а всю рутину довірте нам!

    

   Вартість послуг ліквідації ТОВ

   Послуга Ціна Строки
   Комплексний супровід ліквідації ТОВ за домовленістю від 3-х днів
   У вас інше завдання?

   Запишіться на консультацію. Наші юристи вивчать конкретно Вашу ситуацію, дадуть правову оцінку, розроблять план вирішення проблеми.

   10 років
   досвіду в корпоративному праві
   500+
   вирішених суперечок
   500+
   ліквідованих підприємств
   100 мл+
   захищено майна
   При реєстрації підприємства - знижка на супровід 20%!
   Ми зацікавлені в успіху наших клієнтів
   стабільний бізнес - запорука довгострокових відносин
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію
   беруть участь у профільних курсах та семінарах
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро
   Адвокатское Бюро